haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Hollywood yıldızları Paul Walker'ın ölümü hakkında neler söyledi?

Ana Sayfa » Gündem » Hollywood yıldızları Paul Walker'ın ölümü hakkında neler söyledi? haberi
03 Aralık 2013 Salı, 09:50
'Hızlı ve Öfkeli' serisinin yakışıklı sarışın oyuncusu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında arkadaşının kullandığı Porsche Carrera GT ile geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. Hayranları Paul Walker'ın ölümünü bu özlü sözle karşıladı: Eğer bir gün hızdan ölürsem ağlamayın, çünkü ben gülüyor
Hollywood yıldızları Paul Walker'ın ölümü hakkında neler söyledi?
40 yaşındaki yıldız oyuncu Paul Walker, kurucusu olduğu hayır kuruluşunun Haiyan tayfunu mağdurları için düzenlediği bir etkinlikten dönüyordu. Öğleden sonra meydana gelen kazada, aşırı hızlı olduğu belirtilen lüks otomobil, bir ağaca çarparak alev topuna döndü ve havaya uçtu. Aracın sürücüsü Paul Walker'ın yakın arkadaşı aynı zamanda finansal işlerini birlikte yürüttüğü ortağı Roger Rodas da kazada hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz hafta serinin 7. filmi olan (Fast & Furious 7) de rol alan ünlü isim Paul Walker yoğun bir tempo içerisinde çalışıyordu. Alçak gönüllüğü ile bilinen Paul Walker, yoğun çekim temposuna rağmen yardım organizasyonlarının vageçilmez ismiydi.

Kazadan henüz yarım saat önce kameralarca bir yardım organizasyonunda görülen Paul Walker, arkadaşının kullandığı kırmızı porshce Carrera GT markalı otomobile binerken böyle görüntülenmişti.PAUL WALKER KİMDİR?

Başta modifiye tutkunlarının en favori filmi olan 'Hızlı ve Öfkeli' serisinin 6 filminin 5’inde oynayan Paul Walker, 12 Eylül 1973’te Kaliforniya’da doğdu. Küçük yaşta televizyon reklamlarında boy gösteren aktör, modellik de yapıyordu.

“Yalan Rüzgarı” gibi televizyon dizileri ve başrolünü Jessica Alba ile paylaştığı “Maviliklere Doğru” gibi filmlerde rol aldı.

'ÖFKE'YLE GELEN 'HIZLI' ÇIKIŞ

Walker, asıl çıkışını Vin Diesel’le birlikte başrolünü paylaştığı Hızlı ve Öfkeli serisini 2001 yapımı filminde canlandırdığı polis memuru Brian O'Conner karakteriyle yaptı. Bu filmin ardından birçok aksiyon macera filminde oynayan ünlü yıldız, 2002 yılında People Dergisi tarafından “Dünyanın En Güzel 50 İnsanı” listesinde yer aldı.

Eski kız arkadaşından 15 yaşında Meadow Rain isminde bir kızı ve 8 yaşında bir oğlu olan Paul Walker 'Hızlı ve Öfkeli' serisini öksüz bıraktı. Kendisiyle ilgili çoğu sahnenin bitmiş olması sebebiyle, serinin 7. filminin zarara uğramayacağı kulislerde konuşulan taze bilgilerden.

PAUL WALKER'IN ARDINDAN 'HIZLI VE  ÖFKELİ' AİLESİ ÇOK ÖZEL MESAJLAR YAYINLADI

İşte film setinden doğan dostluğu ve kardeşliği simgeleyen o çok özel mesajlar;

Ünlü Rapçi LUDACRIS'in facebook sayfasında film setinden paylaştığı bir kare ile yayınladığı mesaj; 'Kalbimizdeki yerin hep aynı kalacak, huzur içinde yat kardeşim. PAUL WALKER efsanesi sonsuza dek yaşayacak.'En yakın rol arkadaşlarından ve serinin kendisi gibi başrol oyuncularından Vin Diesel'in facebook sayfasında paylaşmış olduğu fotoğraf ile yayınlamış olduğu  mesaj;

Kardeşim seni çok özleyeceğim. Cennet seninle birlikte yeni bir melek kazandı. Huzur içinde yat.HIZLI VE ÖFKELİ'nin güzeli ve Paul Walker'ın sevgilisini oynayan Jordana Brewster'da kendisiyle ilgili bir mesaj yayınladı.

Paul'un aramızdan ayrıldığına inanamıyorum. Paul çok saf ve temiz bir insandı.HIZLI VE ÖFKELİ'nin 5. Filminde ÖFKELİ aileye katılan azılı Polis Dwayne Johnson;

'Tüm kalbimle Paul Walker'ın ailesine bu üzgün zamanlarında sabırlı olmalarını diliyorum.  Seni seviyorum kardeşim. 'Paul Walker Kazadan yaklaşık 3 saat önce çekilmiş bir fotoğrafta arkadaşı Bill Townsend ile birlikte bu pozu vermişti.

Arkadaşı Bill'in yazdıklarından kısa notlar;

Bill çok yardımsever bir kişilikti. Hayatını yardımlaşmaya adamış bir kişilikti. Kimsesiz çocuklardan tutun, Filipinler'de yaşanan felakete kadar yardım elini her yere uzatmış bir melekti. Dünya bir meleğini kaybetti.Hayranları Paul Walker'ın ölümünü bu özlü sözle karşıladı.

'If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling'

'Eğer bir gün hızdan ölürsem, ağlamayın çünkü ben gülüyor olacağım.'

Paul Walker'ın otomobillere olan merakı ve hız tutkusu gerçek hayatında tercih ettiği ve en çok keyif aldığı hobilerinden birisiydi.