haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

O SES TÜRKİYE YARI FİNALE KALAN İSİMLER BURADA-O SES TÜRKİYE İZLE

Ana Sayfa » Gündem » O SES TÜRKİYE YARI FİNALE KALAN İSİMLER BURADA-O SES TÜRKİYE İZLE haberi
07 Ocak 2014 Salı, 12:10
O Ses Türkiye'de çeyrek final heyecanı devam ederken O Ses Türkiye'de Gökhan ve Hadise'nin 'detone' tartışması geceye damgasını vurdu. O Ses Türkiye'de Gökan ve Hadise tartışmasının nedeni ne? Bu arada O Ses Türkiye'de yarı finale kalan isimlerin bazıları belli oldu...
O SES TÜRKİYE YARI FİNALE KALAN İSİMLER BURADA-O SES TÜRKİYE İZLE
İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de canlı yayın eşleştirmelerinden sonra geçen hafta çeyrek final eşleştirmeleri yapılmıştı. O Ses Türkiye'de çeyrek final heyecanı sürerken Gökhan ve Hadise'nin 'detone' tartışması da dikkatleri çekti.

O SES TÜRKİYE HADİSE VE GÖKHAN'IN DETONE TARTIŞMASI İÇİN TIKLAYINO Ses Türkiye'nin yeni bölümünde çeyrek final eşleştirmeleri nefesleri kesti. O Ses Türkiye çeyrek final karşılaşmaları sonucunda Ebru Gündeş'in takımından Anıl Can, Hadise'nin takımından Tuğba Tufantepe, Murat Boz'un takımından Rıza Sarıtaş yarı finale kalırken Gökhan'ın takımında Yasemin Demir, Mert Demir, Hasan Doğru, Abdullah Civliz ve Ersin Yılmaz olmak üzere 5 yarışmacısı O Ses Türkiye yarı finale kaldı.

O Ses Türkiye yarışması çeyrek final karşılaşmaları sonrasında yarı final için eşleşmeler başladı. O Ses Türkiye'de ilk önce yarı final eşleşmeleri sırası için kura çekimi yapıldı. O Ses Türkiye yarı final eşleşmeleri kura sırası Murat Boz, Ebru Gündeş, Hadise ve Gökhan olarak belirlendi. O Ses Türkiye yarı final eşleşmeleri kura sırasına göre Gökhan hiç seçim yapamadı ve O Ses Türkiye yarı finale kalan 5 yarışmacısından 3 tanesi diğer jüri üyelerinin yarışmacıları ile eşleşirken erken final denilecek bir eşleşme oldu: Hasan Doğru ve Yasemin Demir eşleşmesi. O Ses Türkiye yarı final karşılaşmaları önümüzdeki hafta yapılacak. O Ses Türkiye çeyrek final karşılaşmalarını aşağıda verilen linkten seyredebilirsiniz.

İşte Çeyrek Final Eşleşmeleri

Soner Kıp - Hasan Doğru... Kazanan Hasan Doğru

Cüneyt Yıldarı - Tuğba Tufantepe... Kazanan Tuğba Tufantepe

Ersin Yılmaz - Çiğdem Bezci... Kazanan Ersin Yılmaz

Nur Cennet Uçar - Anıl Can... Kazanan Anıl Can

Yasemin Demir - Tamer Gönüllü.... Kazanan Yasemin Demir

Soyhan Bilgeer - Mert Demir... Kazanan Mert Demir

Abdullah Civliz- Anıl Durmuş... Kazanan Abdullah Civliz

Rıza Sarıtaş - Levent Şahin.... Kazanan Rıza Sarıtaş

O Ses Türkiye Yarı Final Eşleşmeleri

Tuğba Tufantepe..........Ersin Yılmaz

Rıza Sarıtaş...................Abdullah Civliz

Anıl Can........................Mert Demir

Yasemin Demir..............Hasan Doğru